Firma Zahradní nábytek Kontakty Jak nakupovat Obchodní podmínky Reklamační řád Objednávka Povrchová úprava Akce

     Ucelenou nabídku dřevěných a plastových oken a dveří je možné shlédnout v naší vzorkové prodejně v Hradci Králové, Wonkova ulice 518/6 ( naproti Pracovnímu úřadu ) nebo na www.truhlvacek.cz.

     Přijďte nás navštívit – určitě si vyberete.
 

!!! Jarní slevy na zahradní nábytek až 40% !!!

Platnost slev je: do 31.12.2012

 

Na základě nového Zákona č. 362/2009 Sb. se od 1.1.2010 mění základní sazba DPH z 19 % na 20 % , tudíž v cenících cena bez DPH je stejná ,
ale ceny vč. DPH se musí přepočítat na 20 % a snížená sazba DPH se zvyšuje z 9 % na 10 % ( to se týká dodávek včetně montáže ).


Představení firmy

     Firma Jaroslav Vacek – Truhlářství , byla založena v roce 1992. Hlavní činností firmy v průběhu let až do současnosti je zakázková výroba z masivního materiálu, a to především oken, dveří, bytového nábytku, polotovarů pro firmu vyrábějící dveře a okna a v poslední době i výroba zahradního nábytku, který se stává nedílnou součástí každé zahrady.

     Pro tato příjemná posezení jsme pro Vás připravili nabídku kvalitního a profesionálně zpracovaného zahradního nábytku v několika variantách, z kterého si snad každý vybere ten nejvhodnější pro začlenění do své zahrady. Tento zahradní nábytek vyrábíme především z kvalitního borového masivu, který je okován dánským kováním a pro případnou povrchovou úpravu jsou použity vysoce kvalitní lazurovací barvy německé firmy REMMERS v několika různých odstínech. Součástí nabídky jsou samozřejmě i potahy (polstry) na křesla, stoličky, lehátka a lavice v mnoha dezénech.

     Doufáme , že si každý z této nabídky vybere a stráví mnoho příjemných chvil při odpočinku v našem zahradním nábytku.

Jaroslav Vacek
majitel firmy


Jaroslav Vacek - Truhlářství, 544 72 Bílá Třemešná 404,   tel. 739 672 725, fax. 495 217 483