Firma Zahradní nábytek Kontakty Jak nakupovat Obchodní podmínky Reklamační řád Objednávka Povrchová úprava Akce

Povrchová úprava a ošetřování zahradního nábytku
  • Základní provedení výrobků je bez povrchové úpravy, ale vzhledem k profesionálně prováděným nátěrům je vhodnější si výrobky již objednat včetně povrchové úpravy od prodejce.

  • Povrchová úprava je prováděna kvalitními lazurovacími barvami německé firmy REMMERS a na výběr je z několika barevných odstínů dle vzorníku.

  • Vzhledem k tomu, že zahradní nábytek je svoji povahou předurčen k použití v exteriéru a je vystaven více či méně povětrnostním vlivům, doporučujeme zvolit spíše tmavší odstíny, protože ochrana před UV zářením je vázána na pigmenty obsažené v barvě a v zásadě platí, že čím tmavší odstín, tím lepší ochrana výrobku před UV zářením.

  • Aby se zajistila dlouhodobá životnost zahradního nábytku je nutné provádět pravidelnou údržbu a renovační nátěry. Tyto nátěry se provádí v intervalu cca jednou za 2 – 3 roky a způsob provedení se řídí dle pokynů výrobce nátěru.

  • Ve výjimečných případech, a to hlavně působením silného slunečního záření, může dojít k výronu pryskyřice. Toto však není důvod k reklamaci a tento estetický nedostatek odstraníte takto : - mechanicky odstraňte škrabkou a brusným papírem pryskyřici očištěnou plochu omyjte hadříkem namočeným do technického benzínu na takto ošetřenou plochu aplikujte renovační nátěr.

  • V průběhu životnosti se na zahradním nábytku budou vlivem povětrnostních podmínek objevovat změny barevného provedení popř. zvětrání povrchu a ani toto není důvodem k reklamaci.

  • V případě, že je nábytek používán na volném prostranství bez přístřešku, je vhodné ho v nepříznivém počasí chránit zakrytím.

  • V zimní období je nutné zahradní nábytek skladovat v suchém prostředí.

Vzorník lazurovacích barev REMMERS

Více se dočtete o této lazurovací barvě z technického listu, umístěného na www.remmers.cz


Jaroslav Vacek - Truhlářství, 544 72 Bílá Třemešná 404,   tel. 739 672 725, fax. 495 217 483