Truhlářství Vacek - vchodové dveře

Dřevěné vchodové dveře ČSN 52 mm, EURO 68/78/92 mm

Vchodové dveře KLASIK ČSN 52 mm

Vchodové dveře jsou rámové konstrukce z masivního borového (smrk, dub) materiálu o síle 52 mm, vyráběné dle ČSN. Základní provedení je bez povrchové úpravy, okovány panty do typizované kovové zárubně, zámkem BT 3 (dle normy ČSN EN 12209) na cylindrickou vložku 90/80 (rozteč/zádlab), zasklené izolačním dvojsklem (IZD Ug – 1,1 W/m2.K), popř. dřevěnou profilovanou kazetou a bez vrchního kování (klika, vložka).

Dveře je možné dodat s dřevěnou rámovou zárubní se seřizovatelnými panty, přídavným, popř. tříbodovým zámkem, zámky s jinou roztečí (72, 92 mm) , těsněním , skly v různých provedeních – různé druhy ornamentních skel dle vzorníku, bezpečnostní skla (Connex), čirá, kouřová, zrcadlová a další dle dohody.

Dveře je možné vyrobit i v jiných provedeních a rozměrech než je v katalogu (boční světlíky, nadsvětlíky, dvoukřídlé, atypické rozměry atd.). Dále je možné dveře opatřit kvalitní povrchovou úpravou firmy Remmers (lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), osadit různými druhy bezpečnostního vrchního kování, přídavným těsněním, kukátkem, samozavíračem, elektrickým vrátným, vhozem na dopisy atd.

Vchodové dveře KLASIK EURO 68/78/92

Dveře jsou rámové konstrukce z masivního borového (smrk, meranti, dub) třívrstvého lepeného hranolu o síle 68 mm (78/92 mm), vyráběné systémem EURO IV. 68 (78/92).

Dveře se standardně dodávají včetně kvalitní povrchové úpravy firmy Remmers (lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), rámové zárubně o stejné síle (68/78/92 mm), celoobvodového dvojitého těsnění, závěsů 3D seřizovatelných ve třech směrech, tříbodového zámku 10/92 mm (čtyřhran/rozteč), hliníkového prahu s úplným přerušeným tepelným mostem , zasklení izolačním dvojsklem IZD = Ug – 1,1 W/m2.K (EURO 68), nebo izolačním trojsklem IZT = Ug – 0,7 / 0,5 W/m2.K (EURO 78/92), popř. dřevěnou profilovanou kazetou (PUR deskou) a bez vrchního kování.

Dveře je možné dodat s různými typy skel – ornamentní skla dle vzorníku, bezpečnostní skla (Connex), čirá, kouřová, zrcadlová a další dle dohody.

Dveře je možné vyrobit i v jiných provedeních a rozměrech než je v katalogu (boční světlíky, nadsvětlíky, dvoukřídlé, atypické rozměry atd.). Dále je možné dveře osadit různými druhy bezpečnostního vrchního kování, kukátkem, samozavíračem, elektrickým vrátným, vhozem na dopisy atd.

Vchodové dveře STYL ČSN 52 mm

Dveře jsou rámové konstrukce z masivního borového (smrk, dub) materiálu o síle 52 mm, s vloženou PUR deskou o síle 24 mm (29 mm), vyráběné dle ČSN. PUR deska s hliníkovou folií (ta slouží jako parozábrana a zpevňující prvek proti průrazu), může být oboustranně hladká, jednostranně podélně a diagonálně profilovaná. Součinitel prostupu tepla = U výplně – 1,25 W/m2.K (24 mm) a 1,18 W/m2.K (29 mm), útlum hluku Rw- 24dB.

Dveře se standardně dodávají bez povrchové úpravy, okovány panty do typizované kovové zárubně, zámkem BT 3 (dle normy ČSN EN 12209) na cylindrickou vložku 90/80 (rozteč/zádlab), zasklené izolačním dvojsklem (IZD = Ug – 1,1 W/m2.K), popř. dřevěnou výplní PUR a bez vrchního kování.

Dveře je možné dodat s dřevěnou rámovou zárubní se seřizovatelnými panty, přídavným, popř. tříbodovým zámkem, zámky s jinou roztečí (72, 92 mm), těsněním , skly v různých provedeních – různé druhy ornamentních skel dle vzorníku, bezpečnostní skla (Connex), čirá, kouřová, zrcadlová a další dle dohody.

Dveře je možné vyrobit i v jiných provedeních a rozměrech než je v katalogu (boční světlíky, nadsvětlíky, dvoukřídlé, atypické rozměry atd.) Dále je možné dveře opatřit kvalitní povrchovou úpravou firmy Remmers (lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), osadit různými druhy bezpečnostního vrchního kování, kukátkem, samozavíračem, elektrickým vrátným, vhozem na dopisy atd.

Vchodové dveře STYL EURO 68/78/92

Dveře jsou rámové konstrukce z masivního borového (smrk, meranti, dub) třívrstvého lepeného hranolu o síle 68 mm (78/92 mm), s vloženou PUR deskou o síle 29 . 34 , 48 mm, vyráběné systémem EURO IV. 68 (78/92). PUR deska s hliníkovou folií (tato folie slouží jako parozábrana a zpevňující prvek proti průrazu), může být oboustranně hladká, jednostranně nebo oboustranně, vodorovně nebo diagonálně profilovaná. Součinitel prostupu tepla = U výplně – 1,18 W/m2.K (29 mm) a 1,12 W/m2.K (34 / 48 mm) a útlum hluku Rw – 24 dB.

Dveře se standardně dodávají včetně kvalitní povrchové úpravy firmy Remmers (lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), rámové zárubně o stejné síle 68 mm (78/92 mm), celoobvodového dvojitého těsnění, závěsů 3D seřizovatelných ve třech směrech, tříbodového zámku 10/92 (čtyřhran/rozteč), hliníkového prahu s úplným přerušeným tepelným mostem , zasklení izolačním dvojsklem IZD = Ug – 1,1 W/m2.K (EURO 68), nebo izolačním trojsklem IZT = Ug – 0,7 / 0,5 W/m2.K (EURO 78 / 92 ), popř. dřevěnou PUR výplní a bez vrchního kování.

Dveře je možné dodat s různými typy skel – ornamentní skla dle vzorníku, bezpečnostní skla (Connex), čirá, kouřová, zrcadlová a další dle dohody.

Dveře je možné vyrobit i v jiných provedeních a rozměrech než je v katalogu (boční světlíky, nadsvětlíky, dvoukřídlé, atypické rozměry atd.). Dále je možné dveře osadit různými druhy vrchního kování, kukátkem, samozavíračem, elektrickým vrátným, vhozem na dopisy atd.

Vchodové dveře LUXUS EURO 68/78/92

Dveře jsou rámové konstrukce z masivního borového (smrk, meranti, dub) třívrstvého lepeného hranolu o síle 68 mm (78 mm), s vloženou PUR výplní o síle 42 / 48 mm, vyráběné systémem EURO IV. 68 (78/92 ). PUR deska s hliníkovou folií (tato folie slouží jako parozábrana a zpevňující prvek proti průrazu), se dodává pouze jako oboustranně hladká a slouží pro výřezy otvorů dle přání zákazníka. Součinitel prostupu tepla = U výplně – 0,97 W/m2.K a útlum hluku Rw – 24 dB.

Dveře se standardně dodávají včetně kvalitní povrchové úpravy firmy Remmers (lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), rámové zárubně o stejné síle 68 mm (78/92 mm), celoobvodového dvojitého těsnění závěsů 3D seřizovatelných ve třech směrech, tříbodového  zámku 10/92 (čtyřhran/rozteč), hliníkového prahu s úplným přerušeným tepelným mostem , izolačním dvojsklem IZD = Ug -1,1 W/m2.K (EURO 68), nebo izolačním trojsklem IZT = Ug – 0,7 / 0,5 W/m2.K (EURO 78/92), popř. dřevěnou PUR výplní a bez vrchního kování.

Dveře je možné dodat s různými typy skel – ornamentní skla dle vzorníku, bezpečnostní skla (Connex), čirá, kouřová, zrcadlová a další dle dohody.

Dveře je možné vyrobit i v jiných provedeních a rozměrech než je v katalogu (boční světlíky, nadsvětlíky, dvoukřídlé, atypické rozměry, libovolné výřezy v PUR výplni, atd.). Dále je možné dveře osadit různými druhy vrchního kování, kukátkem, samozavíračem, elektrickým vrátným, vhozem na dopisy atd.

Vchodové dveře LUXUS ALLROUND F2 EURO 68/74

Dveře jsou vyráběny z hladkého sendvičového křídla s kovovými výztuhami typu Allround F2 se zvláštní šířkou vlysu 140 mm v tloušťkách 68 a 74 mm. Krycí vrstva dveřního křídla je dřevina borovice (smrk, meranti, dub). Kovová výztuha je chráněna proti korozi a slepena s PUR ve dřevě rámu pro přenos síly, bez tepelných můstků. Izolace jádra z PUR, bez obsahu spár, odolné proti silové zátěži, přímo zapěněné, proto neobsahuje tepelné můstky. Tepelná izolace se zárukou hodnoty Ud – 0,99 W/m2.K (EURO 68) a Ud – 0,85 W/m2.K (EURO 74) a útlum hluku Rw – 31 dB (EURO 68) a Rw – 34 dB (EURO 74).

Dveře se dodávají včetně kvalitní povrchové úpravy firmy Remmers (lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), rámové zárubně o stejné síle 68 mm (74 mm), celoobvodového dvojitého těsnění, závěsů 3D seřizovatelných ve třech směrech, tříbodového zámku 10/92 mm (čtyřhran/rozteč), hliníkového prahu s úplným přerušeným tepelným mostem a bez vrchního kování.

Dveře je možné vyrobit i v jiném provedení než je v katalogu (libovolné výřezy dle přání zákazníka), jen rozměry jsou limitované rozměry sendvičových polotovarů (80, 90, 100/200 – 210 cm). Dále je možné dveře osadit různými druhy vrchního kování, kukátkem, samozavíračem, elektrickým vrátným, vhozem na dopisy atd.

 

PUR výplně

 

Dřeviny, ze kterých se dveře vyrábějí

 

 

Dřevo je staletími prověřený materiál, snadno zpracovatelný, s dlouhodobou životností, nenahraditelnými vlastnostmi a nenahraditelným vzhledem. Na základě toho je stále oblíbeným materiálem pro výrobu oken a dveří.

 

 

 

 

Sklo

Izolační dvojsklo

standardně ve složení 4-16-4, s koeficientem tepelného prostupu 1,1 W/m2.K, meziskelní plastový rámeček TGI v barvách: bílá RAL 9016, světle šedá RAL 7035, šedá RAL 7040, světle hnědá RAL 8003, hnědá RAL 8016, černá RAL 8005, nebo nerezový, zvuková izolace 32 až 42 dB

Izolační trojsklo

standardně ve složení 4-12-4-12-4 ( 4-16-4-16-4 ) , s koeficientem tepelného prostupu 0,7 (0,5) W/m2.K, meziskelní plastový rámeček TGI v barvách: bílá RAL 9016, světle šedá RAL 7035, šedá RAL 7040, světle hnědá RAL 8003, hnědá RAL 8016, černá RAL 8005, nebo nerezový, zvuková izolace 32 až 42 dB

Výběr z veliké škály ornamentních, zrcadlových, kouřových a bezpečnostních skel s širokým výběrem meziskelních, nalepovacích a pevných příček.

Vzorník skel

Povrchová úprava dřevěných dveří

Je prováděna vysoce kvalitními akrylátovými vodou ředitelnými lazurovacími barvami a laky firmy REMMERS s možností barevných odstínů dle vzorníku RAL. Povrchová úprava je prováděna čtyřfázově – základní hloubková impregnace a barevná impregnace se aplikuje máčením a vrchní vrstva je provedena vysokotlakým nástřikem barevné lazury.

Vzorník odstínů barev

 

Parametry dřevěných vchodových dveří

Námi vyráběné vchodové dveře splňují dotační program Ministerstva životního prostředí "Zelená úsporám", kde hodnoty jednotlivých výrobků jsou: