OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nová zelená úsporám

Dotační program Ministerstva životního prostředí "Zelená úsporám"

Na základě dotačního programu Ministerstva životního prostředí „Zelená úsporám“, nabízíme své výrobky, které splňují požadavky na získání dotace z uvedeného programu.

Program Zelená úsporám je určen pro:

  • fyzické osoby
  • společenství vlastníků – bytové domy
  • bytová družstva
  • obce, města

Program Zelená úsporám se vztahuje pouze na domy či byty určené k trvalému bydlení.

Výše dotací:

Je závislá na způsobu zateplení daných objektů ( zateplení zdí , střechy , okna , dveře …atd. ) a je stanovena na základě energetického posudku a projektové dokumentace , kterou musí zpracovat oprávněná osoba. Na základě těchto posudků se podá žádost o podporu. Fond provede kontrolu vámi doručené žádosti o podporu v programu Nová zelená úsporám a pokud předložené doklady netrpí nedostatky, je předložena Radě Fondu a následně i ministrovi životního prostředí k vydání Rozhodnutí. O Rozhodnutí budete písemně informováni formou Vyrozumění o Rozhodnutí poskytnutí podpory či o zamítnutí žádosti.

Vše podstatné, včetně vyhlášení nových výzev se dozvíte na stránkách programu : www.novazelenausporam.cz.

Naše firma nabízí dva druhy výrobků jež splňují program MŽP Zelená úsporám:

1. Dřevěná okna a dveře:

Popisy dřevěných oken najdete na stránce - dřevěná okna.
Popisy dřevěných dveří najdete na stránce - dřevěné vchodové dveře a vnitřní dveře.

2. Plastová okna a dveře z profilů REHAU:

  • pro tyto výrobky jsme zaregistrováni v SOD (seznam odborných dodavatelů), kde najdete seznam všech výrobků na které se dotační program Zelená úsporám vztahuje a které jsme oprávněni dodávat.