Truhlářství Vacek - vnitřní dveře

Vnitřní rámové masivní dveře

Vnitřní dveře Klermont I. + II.

Dveře jsou rámové konstrukce z masivního borového (smrk, dub) materiálu o síle 42 mm, osazeny různými zasklívacími mřížkami typu Klasik, Renova, Klermont (v katalogu např. dveře G01–G12), nebo standardní profilovanou lištou v členění dle přání zákazníka (v katalogu např. dveře H01–H07). Standardně se dodávají bez povrchové úpravy a bez vrchního kování, okovány závěsy do typizované kovové zárubně, zámkem na obyčejný klíč 90/60 (rozteč/zádlab), nebo jinými zámky ( WC, FAB, popř. zámkem s jinou roztečí – 72 mm), zasklené jednoduchým ornamentním, popř. čirým sklem, nebo dřevěnou kazetou.

Dveře lze zasklít různými druhy OR skel dle vzorníku (standardně Kathedral a Čirá kůra) – čirá, kouřová, zrcadlová, bezpečnostní Connex a další dle dohody. Dále je možné dveře opatřit kvalitní povrchovou úpravou firmy Remmers ( lazurovací odstíny dle vzorníku, popř. RAL), osadit různými druhy vrchního kování, samozavíračem, vložkami FAB, zarážkami atd.

Dveře je možné vyrobit s dřevěnou rámovou nebo obložkovou zárubní, popř. jako posuvné (na stěnu nebo do pouzdra), včetně atypických rozměrů a provedení (nadsvětlíky, boční světlíky, jednokřídlé, dvoukřídlé, kyvné atd.).

 

Dřeviny, ze kterých se dveře vyrábějíStandardně vyráběné rozměry jsou:

  • jednokřídlé: 60, 70, 80, 90/197 cm
  • dvoukřídlé: 125, 145, 160/197 cm

 

  

Dřevo je staletími prověřený materiál, snadno zpracovatelný, s dlouhodobou životností, nenahraditelnými vlastnostmi a nenahraditelným vzhledem. Na základě toho je stále oblíbeným materiálem pro výrobu oken a dveří.

 

 

 

Sklo

Jednoduché sklo

Standardně jsou vnitřní dveře zaskleny ornamentním sklem čirá kůra. Na přání je možné dodat dveře i s jinými druhy ornamentních skel (viz. vzorník skel), zrcadlových, kouřových, bezpečnostních a dalších dle výběru zákazníka.

Vzorník skel

Povrchová úprava dřevěných dveří

Je prováděna vysoce kvalitními akrylátovými vodou ředitelnými lazurovacími barvami a laky firmy REMMERS s možností barevných odstínů dle vzorníku RAL. Povrchová úprava je prováděna čtyřfázově – základní hloubková impregnace a barevná impregnace se aplikuje máčením a vrchní vrstva je provedena vysokotlakým nástřikem barevné lazury, nebo mořením do požadovaného odstínu a nástřikem bezbarvého laku.

Vzorník odstínů barev