Truhlářství Vacek - dřevěná okna a dveře

Výroba z masivu - okna, dveře, bytový a zahradní nábytek

Firma Jaroslav Vacek - Truhlářství, byla založena v roce 1992. Je to tradiční český výrobce jehož hlavní výrobní činností v průběhu let až do současnosti je zakázková výroba z masivního materiálu a to především oken v provedení EURO 68/78/92, špaletových a kastlových oken, vchodových a vnitřních dveří, rámových a obložkových zárubní a dalších doplňků jako jsou např. vnitřní parapety, schodišťové stupně a podstupnice, gárnyže, prahy, masivní nábytek atd.

Prvořadým cílem firmy je vysoká kvalita a maximální spokojenost zákazníka.

Tuto skutečnost oceňuje mnoho našich odběratelů po celé ČR i zahraničí z řad soukromých investorů, obchodních organizací, stavebních firem. Kromě vlastní výroby se firma zabývá i dodávkami některých dalších výrobců jako jsou např. vnitřní dveře foliované a dýhované (MASONITE, PORTA DOORS, Vltavín , Sapeli , ADOR s.r.o. ...), plastová a hliníková okna (EKOOKNA, OTHERM, MONAPLAST, ALLMO-PROFIL ...) a další doplňky pro ucelené dodávky (žaluzie, parapety venkovní i vnitřní, vrchní kování – kliky, bezp.vložky, samozavírače, vhozy na dopisy, el. zámky, paniková kování atd.).

V roce 2009 jsme otevřeli i novou vzorkovou prodejnu v Hradci Králové, Wonkova ulice 518/6, kde najdete ucelenou nabídku firmy, z které si jistě každý zákazník vybere.

Vzhledem k současnému trendu v úspoře energií jsme zavedli do výroby i okna a vchodové dveře, která splňují požadavky na dotaci NZÚ a to především v profilu EURO 78 s izolačním trojsklem s Ug-0,7 , tak i profil EURO 92 s izolačním trojsklem s Ug-0,5.

Pro spokojenost zákazníka je náš tým pracovníků ochoten udělat maximum.

Reference:

reference okna
reference dveře
reference ostatní
reference ostatní

 

"Otevřete dveře do světa dokonalosti z přírody"

 

Vyrábíme zahradní nábytek

Zahradní nábytek

Dodáváme plastová okna

Logo Mona plast

Dodáváme plastová a hliníková okna

Logo Otherm

Logo Allmo profil

Dodáváme vnitřní dveře

Logo Masonite

Logo Sapeli

Logo Porta doors

Dodáváme garážová vrata

Logo Trido

Jsme ověřená firma

Logo ověřená firma